ÖVRIGT / Mattor / Silkekashan 5271026
nr 527 1026
Silkekashan
Tidigt 1900-tal, 130x212, jämnt ställvis hårdare slitage, even partly heavier wear
Utrop:
10.000 kr
Såld:
8.000 kr
måndag 26 maj 2008